Home » 2017 » април » 04

Daily Archives: 4. априла 2017.

Почео 2.Васкршњи футсал турнир “Кнежево 2017”

У Спортској дворани у Кнежеву синоћ је и званично почео други по реду Васкршњи футсал турнир “Кнежево 2017”.
Турнир је свечано отворио начелник Општине Кнежево, Горан Боројевић, који је учесницима пожелио спортску срећу а свим гледаоцима да се угодно осјећају цијелим током трајања турнира.

IMG_8054

“Прије свега желио бих да пожелим добродошлицу свим екипама из других градова и да се осјећају угодно у нашој општини, а свим екипама желим пуно среће у такмичењу. Општина Кнежево ће и у будућности подржавати овакве и сличне манифестације колико је у могућности, а мени је припала та част да свечано отворим турнир и још једном свима пожелим срећу и нека најбољи побиједи”, истакао је између осталог начелник Кнежева.

IMG_8027

Турнир је и ове године хуманитарног карактера, те ће тако на улазу у Спортску дворану током цијелог тока трајања турнира бити постављене кутије гдје ће посјетиоци моћи да оставе добровољне прилоге за лијечење Софије Мићевић и Милана Симетића.