Home » ВИЈЕСТИ » PREDŠKOLCI UZ DEFILE I PRIREDBU OTVORILI „KNJIGU ĐAČKOG DOBA“!

PREDŠKOLCI UZ DEFILE I PRIREDBU OTVORILI „KNJIGU ĐAČKOG DOBA“!

Mališani iz vrtića “Radojka Lakić” iz Kneževa, koji u septembru kreću u školu, 29.05.2024. godine su svečano prošetali Kneževom, uprkos najavljenoj kiši.

“Danas smo proslavili malu maturu, te defileom i priredbom svečano ispratili naše buduće đake prvake. Podršku su im pružili i uzeli učešće i mališani koji svakodnevno borave kod nas“ – izjavila je Branka Đenić, direktorica vrtića u Kneževu.

Ona se, u ime kolektiva i u svoje lično ime, zahvalila budućim prvačićima i poželjela im srećan polazak u školu, da budu dobri đaci i prvenstveno dobri ljudi, a njihovim roditeljima se zahvalila na saradnji.

Ove godine 20 predškolaca iz vrtića u Kneževu kreće u prvi razred.