Home » 2022 » март » 16

Daily Archives: 16. марта 2022.

Lokalna fondacija Borja raspisala nagradni konkurs

Screenshot_20220316-123651_Messenger

Lokalna fondacija Borja koja djeluje na području opština Čelinac, Kneževo, Teslić i Kotor Varoš, objavila je konkurs za izbor slogana fondacije.

Konkurs će biti otvoren u periodu od 10. do 20. marta, a za najbolje ideje predviđene su novčane nagrade od strane Trag fondacije u ukupnom iznosu od 300 €.

Vaš idejni prijedlog možete dostaviti na mejl adresu, kao i na Fejsbuk i Instagram naloge Fondacije uz naznačene sljedeće podatke: ime i prezime, prebivalište, broj telefona.

Najbolja ideja po izboru komisije LFB će biti nagrađena sa 150 €, a druge dvije sa po 75 €. Jedini uslov učešća na konkursu jeste prebivalište u jednoj od četiri opštine u kojima Fondacija djeluje

Dijana Milisavić, Stefan Ličina i Marko Lončar osnivači su Lokalne fondacije Borja sa ciljem prepoznavanja potreba ljudi na nivou regije, opština, pa sve do nivoa mjesnih zajednica.

Neke od oblasti rada na kojima će biti bazirana Lokalna fondacija Borja jesu su turizam, preduzetništvo, omladinski aktivizam, organizovanje kulturno-umjetničkih i sportskih manifestacija i druge oblasti koje zajednica prepozna kao neophodne.

@Trag fondacija @Lokalna fondacija Borja