Home » ВИЈЕСТИ » NOVOGODIŠNJA RADIONICA OKUPILA 30 MALIŠANA

NOVOGODIŠNJA RADIONICA OKUPILA 30 MALIŠANA

Dani zimske čarolije u Kneževu, otpočeli su sinoć, Novogodišnjom radionicom koja je održana u sali OŠ “Dositej Obradović” Kneževo. Radionica je okupila 30 mališana uzrasta do 10 godina, koji su sa svojim roditeljima pravili novogodišnje ukrasne teglice.

Cilj ove radionice bio je da se podstakne i razvija kreativnost kod djece, te da roditelji više vremene provode sa svojom djecom, naročito u vrijeme praznika i praznične euforije.

Teglice koje su mališani napravili biće izložene za prodaju na štandu zajedno sa kolačima, ostalim ukrasima, čestitkama i dekoracijama, 23.12. za Dječiju Novu godinu, a prihod od prodaje namjenjen za nabavku knjiga, igrački i didaktičog materijala za unapređenje rada sa djecom u JU Dječiji vrtić “Radojka Lakić” Kneževo.