Home » ВИЈЕСТИ » OSNOVCI PRODEFILOVALI KNEŽEVOM

OSNOVCI PRODEFILOVALI KNEŽEVOM

Njih 49 iz centralne škole zajedno u pratnji nastavnika i direktora prošetalo je ulicama Kneževa. Uz pokoju suzu radosnicu ispratili su ih brojni roditelji, rodbina i prijatelji i poželjeli im mnogo uspjeha u daljem obrazovanju.

Ulice su odisale grajom, nasmijanim licima malih maturanata, koji su se uz igru i pjesmu u školskoj sali proslavili svoj poseban dan-maturu.

U svečanim odjelima izgledali su posebno, ali ipak simbolično su izabrani mis i mister male mature. Ove laskave titule ponjeli su Vanja Svjetlanović i Nemanja Čičić.

Direktor JU Osnovne škole „Dositej Obradović“ Goran Aleksić je osnovcima čestitao na uspješno završenom osnovnoškolskom obrazovanju, poželio da nastave svoje dalje obrazovanje i postanu uspješni mladi ljudi.