Home » ВИЈЕСТИ » ZAVRŠENE AKTIVNOSTI NA OBILJEŽAVANJU DJEČIJE NEDJELJE

ZAVRŠENE AKTIVNOSTI NA OBILJEŽAVANJU DJEČIJE NEDJELJE

Posjetom mališana iz JU Dječiji vrtić „Radojka Lakić“ iz Kneževa SŠC „Jovan Dučić“ u Kneževo završene su aktivnosti na obilježavanju Dječiji nedjelje.

Mališani su prilikom ove posjete imali priliku da saznaju dužnosti i obaveze srednjoškolaca, ali i da uživaju u igrarijama, maskotama, poklonima koji su za njih priredili učenici i profesori Srednjoškolskog centra „Jovan Dučić“.

Takođe, tokom ove nedjelje mališane u JU Dječiji vrtić „Radojka Lakić“ je posjetila ekipa Opštinskog odbora Crvenog krsta Kneževo i uručila im poklone. Kako je u toku i priprema za akciju dobrovoljnog darivanja krvi , koju organizuje Opštinski odbor Crvenog krsta, mališani su za njih pripremili crteže.

Podsjećamo da je akcija obrovoljnog pod nazivom „Darujte krv, spasite život“, zakazana za sutra (11.10.2023.godine), sa početkom u 10:00 časova u prostorijama JU „Dom zdravlja“ Kneževo.