Home » ВИЈЕСТИ » DJEČIJOM TRKOM OTVORENA MANIFESTACIJA „VIDOVDANSKI DANI KNEŽEVO 2024“

DJEČIJOM TRKOM OTVORENA MANIFESTACIJA „VIDOVDANSKI DANI KNEŽEVO 2024“

U sportskoj dvorani Kneževo u utorak 25.06.2024. godine je održana dječija trka, čime je i zvanično otvorena manifestacija „Vidovdanski dani Kneževo 2024“.

Dječija trka je okupila 60 učesnika, a organizovana je po sistemu za tri kategorija i oba pola, uzrasta od 7-9 godina, 10-12 godina, 13-15 godina.

Generalni pokrovitelj ove manifestacije je Opština Kneževo, a prva tri mjesta po ovim kategorijama su nagrađena sa medaljama i novčano.

U kategoriji djevojčice uzrasta od 7-9 godina, zlatnu medalju je osvojila Sara Lazarević, srebrena je bila Sara Filipović, a bronzana Dunja Knežević. U kategoriji dječaka istog uzrasta, zlatnu medalju je osvojio Đorđe Bojić, srebrenu Janko Vuković, a bronzanu Matej Vuković.

U kategoriji djevojčica uzrasta od 10-12 godina zlatnu medalju je osvojila Kristina Đukić, srebrenu Irina Tepić, a bronzanu Jelena Tomašević. U kategoriji dječaka ovog uzrasta zlatnu medalju je osvojio Slavko Banović, srebreni je bio Mihajlo Bojić, a bronzani Nikola Milojević.

U uzrastu od 13-15 godina, nije bilo prijavljenih učesnika.

U nastavku pogledajte kako je to bilo na dječijoj trci.