Home » 2021 » децембар » 02

Daily Archives: 2. децембра 2021.

JU DJEČIJI VRTIĆ „RADOJKA LAKIĆ“ KNEŽEVO OD OVE GODINE U NOVOM RUHU

JU Dječiji vrtić „Radojka Lakić“ Kneževo je ovih dana obukao novo ruho, zahvaljujući donaciji novčanih sredstava Predsjednice Republike Srpske“ gospođe Željke Cvijanović.

“Još prošle godine prilikom posjete opštini Kneževo, u razgovoru sa načelnikom Opštine, Predsjednica je obećala novčanu pomoć za rekontrukciju i sanaciju prostorija vrtića. Ubrzo je i potpisan ugovor o realizaciji ovog projekta.” – izjavila je Branka Đenić direktor ove ustanove.

„Tokom ove godine, a nakon sprovođenja postupka javnih nabavki po projektu, izvršena je zamjena krova i krovne konstrukcije, sanacija unutrašnje prostorije, sanacija pomoćnog objekta, postavljena zastava na jarbolu sa nazivom ustanove, te je zamjenjana fasada na ustanovi i izvršeno oslikavanje vanjskih zidova, kako bi mališani što više uživali u ovom ambijentu.“ – rekla je Đenić.

Ovom prilikom ona je izrazila zahvalnost Predsjednici Republike Srpske na donaciji ovih finansijskih sredstava, kojima je obezbjeđen bolji i udobniji smještaj svih mališana koji borave u JU Dječiji vrtić „Radojka Lakić“ Kneževo.

Vrijednost ovog projekta iznosi oko 42.000,00 KM.