Home » 2020 » јун » 05

Daily Archives: 5. јуна 2020.

ОПШТИНА КНЕЖЕВО: ПРИЈЕМ И НАГРАДЕ ЗА НАЈБОЉЕ УЧЕНИКЕ ОСНОВНИХ ШКОЛА И СРЕДЊЕ ШКОЛЕ ОПШТИНЕ

Јутрос је у просторијама Општинске управе општине Кнежево организован пријем и додјела новчаних награда за најбоље ученике основношколског образовања из О.Ш.”Доситеј Обрадовић”, О.Ш.”Вук Караџић”-Живинице, О.Ш.”Петар Кочић”- Имљани, као и најбољег ученика Средњошколског центра “Јован Дучић” Кнежево.

Признање и новчану награду за најбоље ученике основношколског образовања са подручја општине Кнежево, добили су:
– Тања Кутић и Вања Боројевић – О.Ш. “Доситеј Обрадовић”-централна школа Кнежево;
– Сања Вукман – О.Ш. “Петар Кочић”- Кнежево- Имљани;
– Миљана Синикић – О.Ш.”Вук Караџић”- Кнежево-Живинице.

За најбољег ученика средњошколског образовања на нашој општини изабрана је Дајана Бановић – С.Ш.Ц. “Јован Дучић” Кнежево.

Директори ових школа, имали су само ријечи хвале за ове ученике, наглашавајући да се ради о јако добрим ученицима, који су учествовали и на бројним школским такмичењима, гдје су увијек остваривали значајне резултате, а међу њима имамо и ученике који су добили Вукову диплому.

Представници општине Кнежево, су додјелили овим ученицима пригодну новчану награду у име општине Кнежево и пожељели им много успјеха у даљем школовању.

20200605_10021620200605_10031020200605_100230