Home » ВИЈЕСТИ » NOVA UNUTRAŠNJA STOLARIJA U JU DJEČIJI VRTIĆ „RADOJKA LAKIĆ“ KNEŽEVO

NOVA UNUTRAŠNJA STOLARIJA U JU DJEČIJI VRTIĆ „RADOJKA LAKIĆ“ KNEŽEVO

Projektom zamjene unutrašnje stolarije u JU Dječiji vrtić „Radojka Lakić“ Kneževo, obezbjeđeni bolji uslovi za boravak mališana Kneževa. Projekat je finansiran od strane Opštine Kneževo i Načelnika Opštine.

„Od davne 1986. godine kada je osnovan vrtić u Kneževu, unutrašnja stolarija nije mijenjana. Sva dotrajala i stara unutrašnja vrata danas smo zamijenili novim. Pored boljeg estetskog izgleda unutrašnjosti objekta, nabavkom i ugradnjom 9 novih vrata poboljšani su uslovi za bezbjedan boravak djece, kao i ugodniji ambijent za roditelje prilikom svakodnevnog dovođenja i odvođenja djece iz vrtića.“ – izjavila je direktorica vrtića Branka Ðenić.

„Ništa od ovoga ne bi bilo moguće bez finansijske podrške načelnika opštine Kneževo, koji prepoznaje značaj predškolskog vaspitanja i obrazovanja, te nesebično ulaže u razvoj istog, na čemu mu se zahvaljujemo“ – kaže Đenić.