Home » ВИЈЕСТИ » NAJMLAĐI ČLANOVI FK „PROGRES“ KNEŽEVO UČESTVOVALI NA MEĐUNARODNOM DJEČIJEM TURNIRU U FUDBALU „PROLETER KUP DVOROVI“

NAJMLAĐI ČLANOVI FK „PROGRES“ KNEŽEVO UČESTVOVALI NA MEĐUNARODNOM DJEČIJEM TURNIRU U FUDBALU „PROLETER KUP DVOROVI“

Najmlađi članovi FK Progres generacija 2010-2014 proteklog vikenda učestvovali su na Međunarodnom dječijem turniru u fudbalu „Proleter kup Dvorovi 2023.“ u Bijeljini.

Kako kažu naši mali fudbaleri sa ovog turnira ponijeli su mnogo pozitivnih emocija, novih prijateljstava i svakako jedno novo fudbalsko iskustvo.

Pioniri (generacija 2010-2011) FK Progres su svojim uspješnim rezultatima stigla do četvrtfinala, ostvarivši pobjedu i dva nerješena rezultata (FK Progres-OFK Zenit 3:2; FK Progres – FK Proleter 2:2; FK Progres – NK Mramor 1:1; FK Progres – FK Radnički Sid 0:2;). U četvrtfinalu ova ekipa FK Progresa izgubila je od OFK Zenit rezultatom 0:3.

Predpioniri FK Progres (generacija 2013-2014) su svoje utakmice grupne faze igrala u nedjelju. Poslije tri odigrane utakmice završi li su svoj nastup sa dva nerješena ishoda i jednim porazom ( FK Progres – FK Proleter 0:6; FK Progres – FK Borac 1:1, FK Progres – FK Mladost 1:1).

Čestitamo našim malim fudbalerima i želimo im mnogo sreće i uspjeha u daljim takmičenjima.