Home » ВИЈЕСТИ » OTPOČELI “DANI OPŠTINE KNEŽEVO 2023”

OTPOČELI “DANI OPŠTINE KNEŽEVO 2023”

Manifestacija “Dani opštine Kneźevo 2023” počela je danas Memorijalnim turnirom u sjedećoj odbojci i šahovskim turnirom.

Na Memorijalnom turniru u sjedećoj odbojci posvećenom Momiru Momi Trivunović, učestvovale su četiri ekipe. Prvo mjesto zauzela je ekipa OKI Banja Luka, drugoplasirana je bila ekipa OKI Kneževo, treće mjesto je zauzela ekipa OKISemberija, a četvrto OKI Doboj.

Na šahovskom turniru bilo je prijavljeno 20 učesnika.

Najmladji učesnik šahovskog turnira je bio Petar Gazić, a za najuspješnijeg veterana proglašen je Goran Aleksić. Prvo mjesto osvojio je Dragan Stanković, drugo Sergej Olcanov,treće Goran Đurić četvrto Čedo Tepić, a peto Kazimir Ivić.

Manifestacija se nastavlja sutra kada nas očekuje VIII Kneževska transvezala kanjonom rijeke Cvrcke sa početkom u 08:00 časova u selu Tepići, a zatim od 16:00 časova defile gradom učesnika Sabora folklora, a od 17:00 časova bogat kulturno-umjetnički program.