Home » ВИЈЕСТИ » Udruženje slijepih i slabovidih lica pomaže svoje članove

Udruženje slijepih i slabovidih lica pomaže svoje članove

20210202_143947

Članovi Udruženja slijepih i slabovidih lica opštine Kneževo, posjetili su svoju članicu Natašu Ćelić i uručili joj lijekove i higijenski paket.

“Lijek koji je dostupan samo u inostranstvu i koji su do sada teško nabavljali njeni roditelji, uspjeli smo nabaviti uz pomoć gospodina Dragoslava Šinika. Šinik je veliki čovjek i humanista koji pomaže mnogoj djeci u Republici Srskoj i Federaciji Bosne i Hercegovine, kojem se ovim putem zahvaljujem” – rekla nam je predsjednica Udruženja Jagoda Vučković.

20210202_144041

Svaka pomoć Udruženju i članovima Udruženja je dobro došla te pozivamo sve ljude dobre volje, koji su u mogućnosti, da se jave na adresu Udruženja i pomognu članovima Udruženja i slijepim i slabovidim licima sa područja opštine Kneževo.