Home » ВИЈЕСТИ » OTVOREN KONJIČKI KLUB „ŽDRALIN“ KNEŽEVO

OTVOREN KONJIČKI KLUB „ŽDRALIN“ KNEŽEVO

Na području opštine Kneževo, na lokalitetu između sela Živinice i Kostići, otvoren je Konjički klub „Ždralin“, koji je za vikend ugostio predškolce iz Kneževa.

Prvi konjički klub na području Kneževa broji 11 konja. U izgradnji je i hipodrom, gdje je planirano krajem avgusta da se održi i prva trka konja. Za sada imaju u ponudi jahanje za djecu, a u planu je i pružanje usluga jahanja konja za odrasle i organizovana vožnja kočijama, kako kaže vlasnik ovog konjičkog kluba Krstan Borojević.

Tokom vikenda organizovali su posjetu i boravak za desetak predškolaca. Mališani su imali priliku da zajedno sa roditeljima uživaju u ambijentu Konjičkog kluba „Ždralin“, da jahaju ponija i dožive jedno novo nezaboravno iskustvo.

Ukoliko želite da posjetite Konjički klub „Ždralin“ i uživate u nestvarnoj prirodi uz jahanje konja, možete im se obratiti putem fb stranice: https://www.facebook.com/konjicki.klub.zdralin.